Makale

Gizlilik İlkesi

NGBB, dergi aboneliği , e-bülten üyeliği ve anketler içerisinde kendi onayınızla vermiş oluğunuz isim, e-posta adresi, telefon, adres ve diğer kişisel bilgilerinizi adli makamlar tarafından resmi bir istek olmadığı sürece başka hiçbir kişi ya da kurumla paylaşmaz.

Üye olurken ve anketlerde vermiş olduğunuz bilgiler, ilgi alanlarınıza yönelik bahçemizdeki etkinlikleri sizlere duyurmak, sitemizdeki yeniliklerden ve etkinliklerden sizleri haberdar etmek ve siteyi tercihleriniz doğrultusunda geliştirmek amaçlı olarak kullanılabilir.

İstediğiniz anda e-bülten ve diğer üyeliklerinizi iptal edebilirsiniz . Bahçemizle iletişime geçerek vermiş olduğunuz bilgileri değiştirebilirsiniz.

Sitemizde, bazı veb sitelerine bağlantı verilmektedir. Bu bağlantılar size kolaylık sağlamak için verilmiştir. Gizlilik ilkemizde yer alan taahhütlerimiz sadece NGBB sitesi içerisinde geçerlidir ve diğer veb sitelerini kapsamamaktadır. Sitemizden bağlantı ile gidilecek diğer veb sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir.

Buradasınız: Anasayfa