Makale

Kullanım Şartları

Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi (NGBB) internet sitesine hoşgeldiniz.

NGBB’ye ait olan www.ngbb.org.tr adresli siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır.

NGBB, bu sitede ve içeriğinde istediği zaman değişiklik yapabilir.

Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı NGBB’ye aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. Site içeriği izinsiz olarak topluca kopyalanamaz, kaydedilemez, çoğaltılamaz, işlenemez ve yayınlanamaz. NGBB, bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

NGBB, sitede yer alan bilgilerin ve önerilerin yalnış kullanımından doğacak zararlardan sorumlu değildir.

Sitenin işlemez hale gelmesine, yavaşlamasına veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesine yol açacak her türlü davranış ve işlem yasaktır.

Kullanıcılar, NGBB'nin içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. NGBB, bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir. Bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk yalnızca kullanıcıya aittir.

Üyelik ve abonelik formunda verilen bilgiler doğru kabul edilir. Bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sorumluluk üye ve abonelere aittir.

Buradasınız: Anasayfa